Instytut Ekonomii
i Zarządzania

KONTAKT

Instytut Ekonomii i Zarządzania Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy

Adres korespondencyjny:
ul. Garbary 2
85-230 Bydgoszcz
tel. 52 567 00 33 / 52 567 07 74

Budynek E (ul. Garbary 2) , pok. E101, I piętro

 ieiz@byd.pl

 

Dyrektor Instytutu Ekonomii i Zarządzania WSG - Prorektor ds. organizacji i filii WSG

doc. dr Mariusz Barczak

mariusz.barczak@byd.pl

 

Zastępca Dyrektora Instytutu Ekonomii i Zarządzania WSG - dr Kamila Topolewska

kamila.topolewska@byd.pl

Zastępca Dyrektora Instytutu Ekonomii i Zarządzania WSG - dr Grażyna Sipińska

grazyna.sipinska@byd.pl

Zastępca Dyrektora Instytutu Ekonomii i Zarządzania WSG - mgr inż. Piotr Komorowski

piotr.komorowski@byd.pl

 

Prodziekan Kolegium Nauk Społeczno-Ekonomicznych - doc. Stanisław Krause

stanislaw.krause@byd.pl

 

Zadaniowy Zespół ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia - doc. dr Ilona Urbanyi-Popiołek

ilona.urbanyi@byd.pl

 

 Koordynatorzy

 

Kateryna Synytska 52 567 00 33 Joanna Kulczycka: 52 567 07 74 
kateryna.synytska@byd.pl joanna.kulczycka@byd.pl 

 

Pracownik biura IEiZ WSG - mgr Patrycja Rataj

patrycja.rataj@byd.pl

 

Godziny otwarcia dla interesantów

Biura Instytutu Ekonomii i Zarządzania WSG

wtorek - czwartek: 11.00-15.00

sobota (podczas weekendów zjazdowych studentów kierunków: Logistyka i Ekonomia): 7:00-15:00

niedziela (podczas weekendów zjazdowych studentów kierunków Logistyka i Ekonomia): 7:00-13:00

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia