Instytut Ekonomii

Zarządzanie

Nasi wykładowcy

 Prof. dr hab. Killion Munyama

 Zastanawiasz się nad podjęciem właściwej decyzji dot. rozpoczęcia   procesu kształcenia? Studia licencjackie na kierunku zarządzanie, to   odpowiedni wybór, który pozwoli uzyskać Ci odpowiednie wykształcenie   oraz różne kompetencje m.in. managerskie, dostosowanie do obecnie   panujących trendów i zapotrzebowania na rynku pracy.
 3-letnie studia to nie tylko okres zdobywania wiedzy, to również   współpraca z uczelnią, a tym samym możliwość przekazywania wiedzy   studentom w taki sposób aby dał im ogromna satysfakcję.
 

 

 

Współpraca z przedsiębiorstwami

 M.Margielewski (PLAST-MAR).Jeżeli uważasz   się, za przenikliwego obserwatora otaczającej   cię rzeczywistości, jesteś osobą kreatywną i   każdy swój pomysł najchętniej od razu   wcielałbyś w życie, to kierunek zarządzanie jest   dla ciebie idealny. Zdobędziesz praktyczne   umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi, rzeczowymi oraz finansowymi a także wszechstronne wykształcenie dające możliwości rozwoju zawodowego. Firma Plast-Mar rekomenduje kierunek zarządzanie na WSG w Inowrocławiu.

Nasi absolwenci

 Mgr Natalia Majewska

 Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy – Filii   w Inowrocławiu.
 Cieszę się, że ukończyłam studia na kierunku zarządzanie właśnie na   tej Uczelni. Podejście praktyczne, które oferuje Filia w Inowrocławiu,   sprostała moim oczekiwaniom.
 13-lat temu, podejmując decyzję o nauce, nie byłam świadoma, że   zdobyta wiedza ukierunkuje moją przyszłość i zwiąże z Uczelnią także w sferze pracy zawodowej.
Obecnie jestem koordynatorem Filii w Inowrocławiu i zdumą promuję kierunek zarządzanie, gdyż na swoim przykładzie wiem, że uzyskany dyplom nie jest tylko dokumentem, ale uzyskana w ciągu 3 lat wiedza stanowi podstawę do rozwoju zawodowego.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia