Instytut Ekonomii

Logistyka

Nasi wykładowcy

Dr hab. inż. Janusz Łacny, prof. WSG, był pierwszym kierownikiem Katedry Transportu, Spedycji i Logistyki Wyższej Szkoły Gospodarki. Jet uznanym specjalistą w zakresie zagadnień logistyczno -transportowych, przez cztery kadencje pełnił funkcję prezydenta Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego z siedzibą w Genewie.
Sprawia mi wiele satysfakcjimówi Profesorprzekazywanie swoich doświadczeń studiującej młodzieży. W toku kształcenia zwracamy szczególną uwagę na wiele praktycznych aspektów transportu i logistyki, co niewątpliwie przyczynia się do skrócenia okresu adaptacji zawodowej w przedsiębiorstwie naszych absolwentów.

Nasi absolwenci

inż. Kateryna Synytska. Jestem absolwentką studiów inżynierskich Wyższej Szkoły Gospodarki na kierunku Logistyka. Przyjechałam tu na studia z Ukrainy. O Wyższej Szkole Gospodarki dowiedziałam się od kilku znajomych, którzy bardzo polecali i chwalili tę uczelnię. Po ich rekomendacji w 2016 roku podjęłam decyzję o przyjeździe do Polski, aby studiować właśnie na tej uczelni. Cały przebieg studiów odbywał się w bardzo ciekawy sposób, nabyłam wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki odbytym praktykom. Uczelnia współpracuje z dużymi przedsiębiorstwami, w ramach których jest możliwość uczestniczyć w różnych darmowych szkoleniach oferowanych w ramach kierunku. WSG.

Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia