Instytut Ekonomii
i Zarządzania

Aktualności

3 marca 2020Warsztaty eksperckie

W dniach 4 i 5 marca 2020 w godzinach 9:15 -16:00 odbędzie wykład eksperta rynku kapitałowego pana Piotra Szustera   pr. Gra na giełdzie.

Wykład w środę, 4 marca będzie się odbywał w sali C 112, natomiast  w czwartek 5 marca w sali B206.

Dla jednej ze specjalności na kierunku „ekonomia” przedmiot ten jest obowiązkowy, natomiast na pozostałych dwóch specjalnościach   obecność jest fakultatywna.

Szczegóły
24 luty 2020Stypendia socjalne - nabór wniosków

     Drodzy Studenci,

pragniemy poinformować, że wraz z dniem wczorajszym została Wam udostępniona możliwość składania wniosków o stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych oraz Rektora.  Wnioski składać można za pomocą platformy NEW ISAPS do dnia 20.03.2020. Pamiętać należy, że każdy złożony w systemie wniosek musi zostać dostarczony do biura Uczelni, w której pobieracie Państwo naukę. Dokumenty złożone powinny być wraz z wszelkimi wymaganymi załącznikami.

 

Po szczegółowe informacje związane z procesem czy wymogami jakie należy spełłnić zapraszamy na http://www.stypendia.wsg.byd.pl/ (zakładki "akty prawne" oraz "stypendia")

 

Szczegóły
24 luty 2020Konkurs o Nagrodę Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

    Szanowni Państwo,

uprzejmie proszę o zapoznanie się z propozycją Konkursu o Nagrodę Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP. Szczegóły znajdują się tutaj.

pracownicy IEiZ WSG

 

 

Szczegóły
Kursy i szkolenia
Uniwersytet Trzeciego Wieku
Centrum Projektów Edukacyjnych
Studia podyplomowe
MBA
Studia I i II stopnia